A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Belgie - Diskuze

Původní dotaz

Policie

01.09.2009 09:47:20 | Pilouch
Ahoj všem, prosím o radu, v případě, že v Belgii došlo k vloupání do vozidla, vzhledem k tomu, že nebyla zjištěna větší materiální škoda, a žádná na zdraví, odmítla policie přijet. Nyní mám problém s pojišťovnou, která odmítá plnit z důvodu, že nebyl doložen polic.protokol. Nemáte někdo prosím informaci, že by v Belgii policie k takovýmto případů nejezdila právě z výše zmiňovaných důvodů? Případně, na koho bych se mohla v Belgii obrátit o vyjádření pro pojišťovnu?
Předem moc díky za pomoc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.09.2016 18:21 109.81.210.***
Re: Policie  

Dobry den, chtela jsem se zeptat na koho se mam obratit v pripade ze nevim nic o tchanovi ktery byl naposledy spatren b Brusellu. Dekuji za odpoved

katekat 02.09.2009 19:27
RE: RE: Policie  

Jeste prikladam odpoved od kamaradky z velvyslanectvi ;-)
"Ahoj Kačko, bohužel Tě asi zklamu, protože už jsem několikrát zažila, že policie opravdu nejezdí k případům, kdy se pouze někdo vlámal do vozidla. jediné co mě napadá je to, aby dotyčná zašla na policii osobně (nebo tam předtím zavolala) s tím, že musí mít někde registrovaný její telefonát a potvrzit jí, že došlo k vloupání do vozidla, které bylo nahlášeno. Jak to ovšem proběhne v praxi netuším a u belgické policie bych si moc velké šance opravdu nedělala. Ale ať to určitě zkusí a kontaktuje je - tam, kam volala, když ohlašovala vyloupání automobilu."

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
katekat 02.09.2009 15:42
RE: Policie  

Ahoj Pilouch, no to je teda mazec. Ale myslím, že bez toho papíru máš prostě smůlu. Spíš nechápu, že policie vůbc nepřijela nebo alespoň nesepsala protokol...Podle mě s tím nic neuděláš, jdu to poslat kamarádce, která dělá na velvyslanectví, uvidíme, co mi odpoví ;-)

• Anonym (2)
Pilouch
01.09.2009 09:47 90.176.62.***
Policie  

Ahoj všem, prosím o radu, v případě, že v Belgii došlo k vloupání do vozidla, vzhledem k tomu, že nebyla zjištěna větší materiální škoda, a žádná na zdraví, odmítla policie přijet. Nyní mám problém s pojišťovnou, která odmítá plnit z důvodu, že nebyl doložen polic.protokol. Nemáte někdo prosím informaci, že by v Belgii policie k takovýmto případů nejezdila právě z výše zmiňovaných důvodů? Případně, na koho bych se mohla v Belgii obrátit o vyjádření pro pojišťovnu?
Předem moc díky za pomoc.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu